Kedilerin Ev İçinde Kayıp Olması

emaarist

Özellikle eve yeni gelen kediler çoğunlukla ev içinde saklanmayı seviyolar buna bir çözüm bulunabilir mi?

14 CEVAP

NSukun

Zilli kedi tasmalarindan takıp kolay takip edebilirsiniz ????

LadyAndCat

Maalesef yok:)
Zamanla alışıyorlar eve ve size o zaman ortaya çıkıyorlar artı hâlâ eve biri gelse bir gürültü olsa yine saklanıyorlar:))

keremsss

Tek çözümü zilli tasma biz çözümü öyle bulduk zaten büyükçe ve eve alıştıkça saklanmayacaktır.

baharrson

kuytu ve kapalı yerlere giriyorlar genelde kendilerini güvende hissetmek için o yerleri zamanlar ezverlersiniz

BalliBadem

İlk başlarda çıngıraklı tasma iyi oluyor sonra gerek olmuyor zaten

emaarist

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar :)

emaarist

İlk defa kedi sahiplenmiştim, kedi ufacık olduğu için en ufak aralara bile girebiliyordu (Şimdi çok büyüdü :D )

lokuum

Benimki adını duyunca daha çok saklamıyor oynuyorum sanıyor onunla bende çok telaşlıyım zil taktım yerini bulamasam da evde olduğunu yada hangi odada olduğunu böylece anlıyorum ????

lokuum

Benimki adını duyunca daha çok saklanıyor oynuyorum sanıyor onunla bende çok telaşlıyım zil taktım yerini bulamasam da evde olduğunu yada hangi odada olduğunu böylece anlıyorum :)))

Bcanaydn

Daha yavruyken evin içinde tam 45 dk arayıp bulamayıp sinirden ağladığımı bilirim:) ayakkabı dolabının arkasından çıkmıştı :) şimdi Kilosu varda fazla saklanamıyor :)

Ayselgns

Bir süre sonra saklandığı yerleri öğreniyorsunuz zaten :)

Ben tek odada bulamadığım zamanları bilirim :)

lilaaaasu

Benimki için vet. İlk önce bi odaya alışsın sonra yavaş yavaş diğer odalara alıştırın tek tek ilerlesin demişti artık saklandığı her yeri biliyorum tabi bazı yerlere sığamıyor ???? ödül maması poşetinden ses çıkarttırıyorum veya zilli oyuncağını sallayınca geliyor

lilaaaasu

İlk geldiği hafta salona götürmüştüm o sırada Zeki kardeşim salon kapısını açık bırakmış kediyi arıyorum yok kayıp koca evi aradık taradık en son yine salon kaldı annem dediği koltuğun içinden ses geliyor o sıra koltuğun altında baza gibi bir yer var oraya da koltuğun en altında bir delik var ordan girmiş şapşal????

berko34

kedi ürünleri için patilimama