Felicia Kedi Maması Kullanan Var Mı?

Seyma6390

Memnun musunuz?

8 CEVAP

sarmanbirkedi

Gerçek et içermeyen mamalar arasında en iyisi ama o fiyata gerçek et içeren mamalar da var

Alaracatlover

Bwn gayet memnunum kedimin tüyleri mükemmel. Ve arada bir et verirseniz okey. İnternette veya açık mamacılarda 22-25tl arası değişiyor:))

ezgiturkoz

Ben de iki kedime de felicia kullanıyorum çok da memnunum, arada bir de tavuk alıp haşlayıp onu veriyorum ve ikisi de sağlıklı. Fiyatına göre iyi bir mama bence :)

paws

Denilen gibi o fiyata et içeren mama alınır.Fiyatı içeriğini haketmior

baharrson

Biz kullanıyoruz 1 senedir, bir sorun yaşamadık.

Vitamin de veriyorum 3-4 günde bir kedişim gayet sağlıklı

TATA4242

Felicia kötü mama değil ama o fiyata et içeren mama alınabilir.Ooo yerse ölür,filan demem,diyemem.Proplan alınacağına en azından daha ucuza o alınabilir,ama dediğim gibi o fiyata gerçek et içeren ürünlerde alınabilir.Hiç değilse 12 kg o alınacağına gine Türkiye menşeili Mystic veya ithal olarak Golosi,Matisse alınabilir.Britcarede olabilir ama bunlara göre daha pahalı.

Alaracatlover

Kilosu

Kevserhaksever

Kuru mamaya geçtiğinde başladım ve 4 5 ay kadar kullandim felicia. Sonra kedim mantar olunca değiştirdim. Ama kullandığım süre boyunca memnundum kilosu ve sağlığı yerinde büyüdü. 5 aylıkken 3 kiloyu geçmişti tosunum :)