Sizinki De Kıskanıyor Mu :))

altininannesi

Kızım ne zaman telefonumla oynadığımı görse gelip telefonumun üzerine yatıyor sev beni dercesine :) sizinki de kıskanıyor mu telefonunuzu :D

7 CEVAP

karamelek19

Benim kedim telefonla bilgisayarla oynasında bana bulaşmasın diye gözümün içine bakıyor :D sevdirmeyi seven bir pisicik isterdim kısmetimize böyle geldi evin kaplanı :)

LadyAndCat

Bazısı kıskanıyor gazete okutmuyor kitap okutmuyor telefon baktırmıyor.
Şu anki kedim kıskanç değil.

altininannesi

Çok hoşuma gidiyor benim minnoş göbeğini seviyorum deli oluyor :)

Zeke

Hihih ben yanında ne zaman telefonu elime alsam ilgimi çekmek için deli deli hareketler yapıyo işin sonunda da mutlaka etraftaki bişeye zarar veriyo:D
Kucağımdaysa da gözümün içine uzun uzuuun bakıyo ilgi manyağım ♡

poughkeepsie

Evett! Uykudan uyanıp bi an beni telefonla gördüğü an direkt kulaklar dikleşip gözler telefonuma odaklanıyor, sonra tavşan gibi zıplaya zıplaya gelip telefonumun üstüne yatıyor :))

Kediperi

Hahah evet kitap okutmuyor orgu ordurmuyor ipimi yiyor :D kucuk kuzenim gelince de cok kiskaniyor saclarini isiriyor :D

Alaracatlover

Evet:)) aynısı kitaplarım içinde geçerli