Bakabilir Misiniz

poughkeepsie

Kedim sabah uyandığımdan beri keyifsiz, beni gördüğünde kızar gibi miyavlıyor. Ayrıca gece kusmuş (dün sabah tabakta kalan biraz krep vardı onu yemiş görmemişim, ondan olabilir diye düşündüm) ama keyifsiz gibi geliyor. Eve geldim sevmeye çalışıyorum geri kaçıyor ama ayağımın dibinden de ayrılmıyor. Onla konuşunca yine kızar gibi miyavlıyor. Hem kusması hem böyle keyifsiz olması birleşince huzursuz oldum. Neden olabilir?
Bu arada yemesi içmesinde bi sıkıntı görmedim, dün gece dışkısı da gayet normaldi

6 CEVAP

poughkeepsie

Ciddi bir sorun olmadığının farkındayım, topuyla oynuyor, mamasını yiyor ve sadece 1 kere kustu. Zehirlenme olmadığına %99 eminim. Sadece kafama takıldı ve danışmak istedim. Zaten belirgin bi sorun olduğuna dair belirti görsem emin olun anında soluğu veterinerde alırım. Burası soru cevap yeri, 'buraya sorana kadar bi veterinere görürseniz ya' deneseniz keşke

Krepten zehirlenen kedi de olmaz arkadaşlar abartmayalım :) Benim kedim ev yemeklerine patlıcan yemeğine (ki biz calla deriz) falan bayılır biz fark etmezsek ucundan tırtıklar hep. İştahında dışkısında sıkıntı yoksa büyük ihtimalle bir şeyi yoktur.

Zeke

Sanki bir sebepten korkmuş, stres olmuş gibime geldi. İnşallah başka bir şey değildir.

Yaş mama, malt, ödül maması falan mı verseniz, sonra birazcık oyun oynayıp barışırsınız:)

LadyAndCat

Dokunmuştur yediği...
En ufak mama farkında bile ishal ve kusma görülürken bence normal.
Yarın bakın durumuna...

djbeyaz

sizi kıskanmıştır size tepki olarak yapıyordur eğer başka bir hayvanla ilgilenmişseniz yada kokusu üstünüze sinmiş ise ondan yapıyordur kıskanma her canlının doğasında var bende yaşadım aynısını

Alaracatlover

Zehirlenmiş olabilir belki buraya sorana kadar bir vete götürseniz ya