Uysal Meleklere Yuva Olurmusunuz?

Kısır disi asılı terbiyeli hassas anne kıza yuva/ geçici yuva olurmusunuz? Çok mecbur olmasam asla bırakmazdim...

11 CEVAP

Katya06

Her defasında böyle ilanlar gördüğümde kınamayacağım dilimi tutacağım diyorum ama bir can sahiplenmeden önce lütfen sonrasında doğabilecek tüm sorunları düşünün. Eğer bu sorunlara razıysanız evet ben bunlarla baş edebilirim diyorsanız o canı kendinize evinize alıştırın. Oyuncak mı bunlar ya hu? Annem istemedi babam kızdı maddi durumum bozuldu ev sahibim istemiyor evleneceğim eşim istemiyor yurtdışına çıkacağım iş gezisine gideceğim. Neyse. Konuşunca konuştu oluyor. Şehir bile belirtmemişsiniz hanfendi. YUVA ARAYANLAR sekmesine girip oradan ilan açıyoruz ve gerekli detayları yazıyoruz. Hayvan sahiplenmek isteyenler o kısma bakıyor çünkü.

Sari olan bahçeyi seviyor.bahceli yuva istiyor.bugun artık bahçe koşulları değişti.diger kardeşleri bahçede öldüler.o hamileydi bugün tek yavrusuyla kısır ve asılı olarak hayatta.yer istanbul.cok sevilecegi ve ne insanlar ne hayvanlar için bilmeden anlamadan horgorme olmayan yuvalarda mutlu yaşamalarını istiyoruz.gecici dememizin sebebi koşullar değiştiğinde yeniden kavuşmak.kalici dememizin sebebi eğer bakan kişi sevip alisirsa ve onlar da mutlu olursa o durumu degerlendirmek.kasimdan beri değil aslında, bir buçuk senedir boyle sürmekte.soru cevaba yazmamizin sebebi daha çok kişi okusun diye.

Zeke

Ben de önyargı yapmayayım dedim, buradaki kimseye karşı yapmadığım gibi, ama profile girince kasım ayından beri aralıklarla geçici yuva arandığı yazılmış..
Demek ki geçici aramıyorsunuz.

Arkadaşın da dediği gibi hiç değilse düzgün bir ilan verin de amacınıza ulaşın bari

Anonymus552223

Baska bir sorunun altinda alerjim var gibi birsey soylemistiniz, o sebeple mi

Yok alerjiyle ilgili birşey yazilmadi.neden sordunuz?

Anonymus552223

Yanlis hatirliyorum heralde

karamelek19

Kusura bakmayın ama sürekli farklı evlere yuvalandırmak emin olun kediler için 1-2 hafta süreyle stres olmak demek, yeni düzene alışmaya çalışmak demek. Yani eve misafir gelince bile rahatsız olan bu canlardan bahsediyoruz

karamelek19

Kusura bakmayın ama sürekli farklı evlere yuvalandırmak emin olun kediler için 1-2 hafta süreyle stres olmak demek, yeni düzene alışmaya çalışmak demek. Yani eve misafir gelince bile rahatsız olan bu canlardan bahsediyoruz

LadyAndCat

Kayipzamaninizinde
Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama gerçekten kendimi tutamıyorum.
Bahçenizin dekorasyonu değişti diye iki kedinizi başınızdan mı atıyorsunuz anlayamıyorum :s
Onlara yuva aramanızın sebebi/sebepleri nelerdir???
Bahane bulmak isteyen buluyor.
Her gün yüzlerce kişi sahiplendirme ilânı paylaşıyor.
İki kedinin bakım maliyeti ucuz kum ve mama aldığınızda aylık olarak:
Kum masrafı: 40-42 Lira.
Mama için de : 50-60 Lira.
İKİ KEDİNİN AYLIK MASRAFI:
90-102 TL civarı. En ucuz şartlarda.
Bulunmayacak para değil. LÜTFEN.

Yok Ece hanım yanlış anlaşılacak bir şey yok.iyi niyetle yazıyorsunuz bu belli.elbette kedilere yapılan haksızlıklar çok ve bunlar insanları ofkelendiriyor.onlara yuva aramamizin sebebi ise yuva aramak durumunda olmamız.mecbur olmamiz.bence hep birlikte şöyle düşünelim biraz: sizce başından atmak isteyen insanlar gerçekte ne yapar? Buralara ilan verip uğraşır mı yoksa başka şeyler mi yapar.ilginize teşekkürler.

Karamelek19 haklısınız tabi tesekkurler