Mama Değişimi +İştah

Mimmo

Arkadaşlar acil yardım konuyu şöyle anlatayım:
Kızımın maması bitti. sağlık sorunlarım dan dolayı kendi mamamsını temin edemedim. Purina one 200 gram almış eşim, mecbur verdim. Ama doymak bilmiyor.normalde verdiğim ölçüden yada ürünün üzerinde yazan ölçüden vermeme rağmen doymuyor. Çok miyavlıyor azcık daha koyuyorum oda bitiyor. Tekrar vermiyorum ama hiç böyle yapmazdı. Hatta doyunca yemezdi. Acaba mama ile alakalı mı yoksa başka bir sebep olabilir mi?

3 CEVAP

LadyAndCat

Evet mamayla alakalı :))
İştah açan , sevdikleri bir mama.
Tüylerine oldukça iyi geliyor dökülmeyi azaltıyor.
Başka bir mamayla da karıştırarak verebilirsiniz.

lwb

içindeki aroma ve tadlandırıcılardan dolayı sürekli istemesi çok normal, anlıcağınız sağlıklı bir durum değil bu

Mimmo

LadyAndCat çok teşekkür ederim bu saat oldu mırlıyor. Depresyona girdi sandım. Yatamadım ilgileneceğim diye. Önceki fitmin mama. Müsait olur olmaz hemen alacağım. Acaba onu sevmediğinden mi normal yiyordu?