Günlük Beslenme

Fionaa

Selam,
Mama kabını hep dolu bırakıyorum günlük olarak fakat fazla mı yiyor diye düşünmeden de edemiyorum, 3.5 aylık şuan kızımız günde kaç öğün yemeli?

5 CEVAP

Kısırlaştırana kadar bu düzende devam edin. Mama kabı hep dolu olsun yani. Yavru olduğu için çok hareketli ve oyuncudur bu yüzden çok enerji harcıyordur. Normalden biraz fazla yemesi normal bir durum.

Mimmo

Bildiğim kadarı ile günde 50-60 gr. Benim kız da 5.ayına giriyor. Ama ilk sahiplendiğim de bana da kabı hiç boş olmasın dediler. 50gr veriyorum zaten yetiyor. Ama az önce yeni konu açtım mama değişiminden dolayı mı bilmem doyuramıyorum. :)

Alaracatlover

1 yaşına kadar istedipi kadar yesin ama harelette ettirin.

Kediperi

Vitamin kacmamasi adina sabah aksam belli olcek koysaniz daha iyi olur...

Diğer arkadaşlar gibi önüne doldurun istediği kadar yesin kısırlaşana kadar