Kısır Kediye Yavru Kedi Maması Vermek

catguardian

kedimi aralık ayında sokaktan sahiplendim 4 aylık olduğunu söyledi veteriner benim de bilgim olmadığı için bu konularda ve ilk olduğu için royal canin yavru kedi maması 10kg aldım, iki hafta önce kısırlaştırdık şu an yeni mama almaya bütçem yetmiyor. kısırlaştırdığım 7 aylık kedime royal canin kitten kuru mama vermeye devam edersem bir sorun olur mu? teşekkür ederim

2 CEVAP

BalliBadem

Hayır 1 yaşına kadar devam etmesi daha iyi olur hatta

Hiç bir sıkıntı olmaz bitince kısır mama alırsınız zaten 1 yaşından önce kısırlaştırılan kediler için yavru mamasıyla devam edilmesi öneriliyor