Kedim Bir Gece Evde Tek

Bcanaydn

Bu gece tek kalıcak oğlum mama su fazlasıyla koydum bir ışık açık bıraktım oyuncaklarını odalara yaydım ama ilk defa bıraktım aklım onda hep inşallah Bir sıkıntı sorun çıkmaz:(

13 CEVAP

Bcanaydn

Bugün geldim beni görünce biraz miyavladı sonrası iyiydi şükür ama dün giderken dün ve bugün için mama da koymuştum yarısını yememiş ki asla kaçırmaz açıkta kaldı ondan mo yemedi acaba diye düşündüm biraz tripli uzaktan bakıp gidiyor:)

LadyAndCat

Olmaz.
Işığı açık bırakmanız iyi olmuş.

Bcanaydn

İçim rahatladı teşekkür ederim

LadyAndCat

Alışkın değilse başta biraz anlayabilir sonra susup uyur :)
Benimkiler bebekken evde yalnız kalmaya alıştılar ama yine de gece yalnız bırakmıyoruz. Işık ve tv açık bırakıyoruz hep :))

LadyAndCat

Başta biraz ağlayabilir...

Bcanaydn

Evde tek kaldı işe giderken gündüzleri bazen geç gelince geceleride ama ilk defa tam anlamıyla tek kalıcak ışıkları açmakla iyi yapmışım o zaman

altininannesi

Ben zorunda kaldığımda bırakıyorum,zaten çalıştığım için gündüz yalnız kalıyor,ışığı açıyorum mamasını ve suyunu yeniliyorum geldiğimde de tekrar yeniliyorum hiçbir sorun yaratmıyor minnoşum :)

Bakiozdemir

Eger eve aliskinsa odalari biliyorsa isiga gerek yok karanlikda gorebiliyorlar zaten

LadyAndCat

Kıyamam ben o çocuğa :))
Sizi göremediği için de endişelenip yememiş olabilir. En küçük şeylerden etkilenen duygusal canlılar.

Catloveerr

Benim kedim de biz dışarı çıkıp bi kaç saat evde olmayınca mamasına hiç dokunmaz

Bcanaydn

2 saat trip sonunda barıştık gibi can çocuk gibi gerçekten aklım hep ondaydı iyi ki varlar hepsi uzun ömürlü olur inşallah :)

Kedimiriltisi

Kediden kediye değişiyor yalnız kalınca hareketleri ama bir geceden bir şey olmaz

hcerenk

Bir şey olmaz ya korkmayın. Kedi bakmanın en güzel tarafı bırakıp gidebiliyor olabilmek. Kendi kendine yetebiliyor. Ben 3 geceye kadar birakiyorum. 4 ve sonrası için komşum geliyor ssgolsun.