Mamaya Ek Ne Veriyorsunuz

sanslibuyuyor

kedime kuru mama ve arada yaş mama veriyorum ödül maması malt ve vitamin de veriyorum sizin evde yaptığınız tarifiniz var mı farklı şeyler de yesin istiyorum siz ne yapıyorsunuz

12 CEVAP

poughkeepsie

Et haşlayıp suyuna da patates, brokoli, havuç vs haşlayıp çatalla eziyorum hepsini ve etle karıştırıyorum. Ciğer pişirip veriyorum, tavuk suyuna sebze haşlıyorum bi kere sadece tavuk suyu vermiştim çorba gibi onu da sevmişti

sanslibuyuyor

söylediklerinizi deneyeceğim mutlaka teşekkürler

BalliBadem

Haftanın 2 günü az bişey
çocuk devam sütü
2 günü 50 gr yaş mama
2 günü evde yaptığım yaş mama dan veriyorum
Bazen ödül maması alıyorum
Şimdide malt aldım kustuğu için önceden çim yiyordu artık çim yerine malt kullanıcam

BalliBadem

Kuru mamasıda hep tabağında

Zeke

Et suyuyla yayla çorbası yapıyoruz, onun yağsız sossuz kısmından veriyorum ben mesela:) et sulu yoğurt olmuş oluyo yani baya besleyici, bebikim de bayılarak yiyo:)
Arada bir de sade yoğurt, yumurta. Bazen patates haşladığımda da veriyorum minik

Catloveerr

Yoğurt, kefir, haşlanmış yumurta sarısı verebilirsiniz. Et, tavuk, ciğer vs. Yiyorsa fırında az pişirerek verebilirsiniz

İki gunde bir yogurt veriyorum.
Haftada bir yumurta sarisi (sadece mevsim gecislerinde)
Onun disinda tavuk hasliyorum eziyorum tavuk suyuyla hirlikte veriyorum tuzsuz ve yagsiz

sanslibuyuyor

ben de evde yaş mama yapmayı deneyeceğim bir de ek olarak yoğurt vermeyi düşünüyorum teşekkür ederim herkese

sanslibuyuyor

yumurtayı da deneyeceğim benimki pek yoğurdun yüzüne bakmadı koyduğum gibi duruyor hala inşallah yumurtayı yer :)

************* internet sitemize bekleriz değerli hayvan sever dostlar.

Zeke

Hazır yoğurt verdiyseniz onu pek sevmiyorlar bilginiz olsun:) ben annemin evde yaptığı yoğurtlardan kaçırıyorum ayıla bayıla yiyor hepsi:)

sanslibuyuyor

ben de ev yoğurdu verdim ama yemedi :( tekrar deneyeceğim ama