Köpeğim Hep Isırıyor

BluE46

Köpeğim hep ısırıyor ve dişleri artık çok can yakıyor yapma dememe rağmen yapıyor bir kaç defa yapma diye tekrarlayınca da daha çok saldırıyor ne yapmam lazım

2 CEVAP

Romedon25

Kararlı şekilde hayır diye kızıp itmeniz gerek. Youtubedaki ''aman tepki vermeyin '' gibi ifadelerle ilgilenmeyin hi bir işe yaramaz. Kızıp hayır diyeceksiniz öğrenecek zamanlar. Benim kpek yavruyken de yleydi şimdi elini ağzına soksan kafasını çeker

BetaZed

yukardaki yorum dışındada rahatlıkla ısırabileceği, diş kaşıntısını geçirebileceği bir oyuncak, halat almanızda iş görür