Kopegim Mamaya Deliriyo

golgekaya

merhaba bugun kopegimle birlikte evin koridorunda oyun oynuyorduk kopegim 6 aylik golden retriever ben oyuncagini atiyorum kosup gidiyor yakaliyor geliyor ama geri birakma konusunda biraz sorun yasiyoruz 'birak' in anlamini biliyor ne yapmasi gerektigini de biliyor ama mama olmayinca kendi keyfine gore davraniyor ben de biraz mama aldim bir iki tane verdim geri kalan iki mamayi da arkama yere koydum (odul mamasi degil kendi normal yedigi mamayi kullaniyordum) sonra attim yine oyuncagini ama oyuncak yerine arkamdaki mamaya saldirmaya calisti ben de engelledim ama baya baya bogusuyoruz o kosuyor kendini yerlere atiyor kafasini duvara carpiyor mesela ama aa kafam acidi diyip durmuyor kosturmaya devam ediyor mamayi yerden aldim ustume atliyor vermeyince ayni 1 2 metrelik guzergahta ileri geri kosturuyor en son verdim mamayi uzuldum cunku artik hani alt tarafi 2 mama iste sonra sakinlesti once gidip su icti biraz beni yaladi yanima yatti yine oyuncagini aldi geldi haline cok uzuldum az mama da vermiyorum odul mamalari cigneme cubuklari haric gunluk olarak mamasi da yine tavsiye edilenden fazla veriyorum kilosu normal ama izin versek obez olacak herhalde yemesi her zaman iyiydi zaten goldenlarin yemeye duskun olduklarini da biliyorum ama bu kadari da fazla degil mi bu konuda ne yapmaliyim

1 CEVAP

karamelek19

Hahaha :D ay aşırı tatlı geldi bana :) benim kedimde karnı açken asla oyun oynamaz yemeğini biraz geç versek sinirlenir :D