Kedime Aşı Yaptıktan Sonra

catguardian

kedime antibiyotik aşı yaptı veteriner 2 saat evvel şu an yürümek için kalktığında ilk önce denge kuramıyor sağa sola çarpıyor ciddi bir şey olabilir mi?

3 CEVAP

catguardian

şu an iyi ama korkuyorum hâlâ bir şey olur diye, kısırlaştırdık iki hafta önce dikişleri kapandı ama sarı bir sıvı var sürekli dikişlerin az ötesinde enfeksiyon dedi onun için yaptı

tugika

su an iyi mi

PandAiluroSena

hemen başka bir veterinere sorun ağır gelmiş olabilir, ne için yapıldı antibiyotik