Bozita Kuru Mama.

bihtercik

İçerik:
Tavuk% 33 (kurutulmuş tavuk% 25, ​​taze tavuk *% 4, tavuk suyu% 4), buğday unu *, mısır *, kemik yağ *% 7, kurutulmuş domuz proteini% 6, pirinç *, lignoselüloz *% 4, mısır gluteni * , kurutulmuş pancar küspesi *, mineraller, balık unu *% 2, kurutulmuş yumurtalar *% 2, maya * (bunların ß-1,3 / 1,6-glukanlar% 0.1'i). * Doğal içerik

Besinsel katkı maddeleri: A Vitamini 10000IU, D3 vitamini 1000IU, E vitamini 60mg, L-karnitin 50mg, taurin 800mg, DL-metiyonin 2000mg, bakır (bakır (II) sülfat, pentahidrat) 10mg; manganez (manganez (II) oksit) 7mg; çinko (çinko sülfat, monohidrat) 70mg; iyot (kalsiyum iodat, susuz) 0.5mg; selenyum (selenyum mayası) 0.2mg. Teknik katkı maddeleri: Antioksidanlar

ANALİTİK BİLEŞENLER
Protein% 32, yağ içeriği% 14, ham lif% 3.5, ham kül (mineraller)% 7 (kalsiyum% 1.1, fosfor% 0.9 ve magnezyum% 0.07), omega-6% 2.0, omega-3% 0.3, nem % 9. Metabolize edilebilir enerji 1558kJ / 100g.

Sizce nasıl?

2 CEVAP

Et içeriği güzel ama analiz değerlerini beğenmedim, özellikle taurin çok az. Arada çeşitlilik olsun diye tercih edilebilir ama sürekli kullanıma uygun değil bence.

Shaco

lignoselüloz var çok iyi bir madde değil ama et ve değer oranları iyi