Kedimi Taşıma Kabıyla Beraber Dışarı Çıkardım Eve Getirdiğim Zaman

Mrtkaytan

Eve getirdiğim zaman çok korkak olduğunu gördüm insanlardan gürültüden etkilendi sanırım ve hala evde korkuyor seslerden.. Sese vs nasıl alıştırabilirimm

5 CEVAP

Zamanla alışır sıkıntı olmaz

Kedidelisi12

Kendi haline bırakıp, dokunmadan ilgilenmeden, yüksek sesli tv , video vs izlemeden ve en önemlisi evde giren çıkan olmadan alışır

Anonymus915830

Kendi haline bırakmayı deneyin fazla yanaşıp sevmeye çalışmayın bir süre sonra düzelecektir. Dışarıdan korkuyor demek ki bebiş mecbur kalmadığınız sürece çıkartmamaya çalışın :)

Mrtkaytan

Teşekkürler

Mrtkaytan

Mecbur kaldığımız için çıkarttık ama biraz fazla dışarda oyalandık o da korktu. Bir daha daha çabuk işlerimi halledip eve gitmeliyim, teşekkürler herkese