Brit Premium

cckzk

Brit premium kısır kedi maması hakkında ne düşünüyorsunuz? Orta bütçede iyi bir mama olabilir mi sizce?

4 CEVAP

bihtercik

briti genelde her kedi sevmiyor.
açık alıp deneyin eğer severse devam edersiniz.
ama o fiyata daha iyi ve fazla et içeren mama bulabilirsiniz

Sselin1

Fiyatina göre icerigi iyi bir mama aslinda ama sitedeki bazi kullanicilar memenun kalmamis tabi bu kediden kediye degisen bir durum. Kullanamadigim icin etkisi nasildir bilemem ama icerik olarak reflex, felicia gibi mamalardan daha iyi. Ayrica petlebide ürünün altindaki kullanici yorumlari da gayet olumlu.

Natkarat

Olurda geçerseniz mama geçişine özellikle dikkat edin. Denediğimiz iki farklı kedide ishal sorunu yaşadıkları için bırakmak zorunda kalmışlardı. Normalde hassas ama bu mamaya geçişte daha bir hassas oluyorlar.

cckzk

Anladım... Açıktan alıp denemek isterim ama Denizli'de proplan feilica reflex Royal canin gibi mamalar dışında satılan açık mama yok denecek kadar az, yüksek ihtimal bulamam. Kedim biraz seçici bir kedi, o zaman toplu almam gerektiği için bu mamayı da eleyelim...