Kedimdeki Değişim

Aysenmstura

Kedim şuan 9 aylık. 2.5 ay önce ilk geldiği gün kucağıma gelmişti o zamanlar yanımdan ayrılmazdı sürekli bacaklarıma sürtünür kendini sevdirirdi. Ama şimdi hiç benimle ilgisi yok hatta kaçıyo benden ben yanına giderken. bacaklarıma falan da anca mama vericeğim zaman sürtünüyo. artık umrunda olmuyorum. Neden böyle değişti çok canım sıkılıyor bu duruma. İlk zamanlar uzak durup zamanla alışması gerekirken. Benimki ilk geldiği gün sevgi pıtırcığıydı şimdi yüzüme bakmıyo... Eve misafir geldiğinde korkup saklanıyo acaba onun mu etkisi var, sizce neden olabilir?

5 CEVAP

ZehraBulutt

Büyüyünce bizi pek takmıyorlar maalesef :( Büyük kedim artık hiç kucağıma gelmiyor nerdeyse. 6 aylık olan hala dibimden ayrılmıyor ama onun da uzaklaşacağı günler yakındır.

Kevserhaksever

Kediler büyüdükçe daha bağımsız oluyorlar. Eve misafir gelmesi de bir kediyi huzursuz eder ama bunun size olan tavrıyla bir ilişkisi olacağını sanmıyorum.

Aysenmstura

Haklısınız sanırım büyüdüğü için :(

Aysenmstura

Kucağıma gelmemesini pek takmıyorum da kaçmasına çok canım sıkılıyo..

Aynı benim kedim :) bende bu durumdan şikayetçiyim ilk geldiği hafta hep üzerimde yatmıştı hatta sonra gitgide daha da uzaklaştı