Kedi Kumu Öneri

GlsmKrpk

Herkese merhaba
Şu ana kadar kedime ince taneli kum aldım ama odaya çok yayılıyor. Kapalı tuvalet ve paspas bile faydasız.
Kalın taneli kum alıp , gözlemleyip memnun kalan var mı ?

4 CEVAP

Kedidelisi12

Hem kedinizin sağlığı hemde bahsettiğiniz sorunlar için kalın taneli almalısınız. İnca taneli kum çok fazla toz içeriyor kediniz her kazdığında ciğerlerine doluyor bu toz :( ben 6 aydır Gardenmix kalın taneli topaklaşan kum kullanıyorum çok memnunum asla da değiştirmem artık.

Kedidelisi12

Kalın taneli kum kedinizin pati arasında kalmaz, illaki kalır ama çok az oluyor sizi asla rahatsız etmez

Sedanurdrl

ben uzun zamandır vancat kalın taneli kullanıyorum bir iki kere değiştirdim diğerlerinden hiç memnun kalmadım yine vancate döndüm

GlsmKrpk

Yanıtlarınız için teşekkür ederim iki kumuda alıp deneyeceğim
Not: Daha önce Woow marka kumu alıp denemiştim pin pişman oldum 1 paketi hala duruyor. Görüp denemek isteyenler varsa çamurlaşan , patilere yapışıp kolay kolay çıkmayan bir kum. Sakın tercih etmeyin