Advance Kullanan Lütfen Bakabilirmi?

byoggy

Advance kedi maması kullanan arkadaşlar mamayla ilgili bilgi verebilirmi lütfen.
Tüylere iyi geliyormu? Kilo vs.

5 CEVAP

bademthecatt

İçindeki zararlı maddeleri merak ettim sayar mısınız :D proplan ve royal canine göre iyi bir mama içeriğine göre fiyatı fazla o fiyata nd alınabilir onun dışında taze et içeriyor az miktarda ve tüylere gerçekten çok iyi geliyor kilo konusunda birşey söyleyemem çok uzun süre kullanmadık

kullanmayı bırakın bence zararlı maddeler var diye duydum

BetaZed

eğer ki bütçeniz yeterliyse N&D veya Pro Plan mama öneririm

Karammm

İlk defa aldım bitmesini bekliyorum bı daha almicam. N&D en iyisi bence

byoggy

Hiç kullanmadım birisi önerdi bende araştırmaya geçtim.
Teşekkür ederim:)