Aciiil

Maviiruhluu

2 saat evde yoktum misafirlige gittim eve donunce kedimin odasinda yerde bunlari gordum yiyecege benzemiyor kusmus ama ne bu ciddi bisey olurmu evde bir cok yere baktim buna benzeyen veya yirtik olan birsey yok bu saatte veterinere gidemem ne yapmaliyim

3 CEVAP

rnt

Kediniz parazit kusmuşa benziyor. Yeni aşılama olduysa normaldir. Aşısı geçtiyse de hemen veterinere danışın. Kontil şurup kullanabilirsiniz. 1 yaşa kadar 0.5 mg 3 gün.

Maviiruhluu

Kontil ve sitrax kullandik sonra karma asimizi vurulduk ama asidan sonra ilaclari tekrar kullanmadim

rnt

3 ayda bir iç parazit yaptırmanız lazım. Dış parazit ise 2 ayda bir. Ayrıca bu kancalı kurta benziyor. Siz en iyisi veterinere danışın. Geçmiş olsun.