Kedim Beni Unutur Mu?

ImDaisyCat

Arkadaşlar merhaba
2 ay önce sokaktan bi kedi sahiplendim. Ölmek üzereydi bulduğumda 1 aylıktı daha. 2 ay boyunca hiç yanımdan ayrılmadı ancak 10 gün önce şehir dışına çıktığımdan dolayı arkadaşıma bırakmak zorunda kaldım. İşlerim uzadı bi 10 gün daha görmeyecek beni. İlk gittiğim günlerde iştahı kapanmış, oyun falan oynamıyormuş. Şu an düzeldi. Ancak bu 20 gün içerisinde beni unutur mu acaba? Tanımazsa, yanıma yaklaşmazsa çok üzülürüm. Aklıma böyle bir ihtimal geldikçe ağlıyorum. ???? Yardımcı olursanız sevinirim.

4 CEVAP

ZehraBulutt

Unutmaz, 3 ay ayrı kaldık, geldiğimde aynıydı bana karşı.

sarmanbirkedi

20 günde unutmaz benim ablam iki ay yoktu ama yine de tanıdı

ImDaisyCat

Çok teşekkür ederim ya. Yüreğime su serptiniz.

Kesinlikle unutmaz hatta sizi görünce sevinecektir bile :)