Felicia,Brit Premium,Matisse

Kısır norveç orman kedim var. Daha önce hills kısırlaştılmış mama kullandım. Ama artık bütçemi çok aşıyor. Temiz içerikli ve sağlıklı mama arıyorum. Kedim de mega kolon hastalığı var.
Buradakilerin tavsiyesi üzerine matisse aldım. Aşırı yemeye başladı ve kakasını çok kötü kokuttu. Bu site üzerinde brit premium ve felicia mamalarını gördüm. Kullanan var mı tavsiye eder misiniz?
(Lütfen sadece nd ve orijen acana önermeyin. Herkesin bütçesi farklı. Öğrenciyim hem kendime hem kızıma bakıyorum. İnsanı kedi beslemekten falan soğutuyorsunuz.)

7 CEVAP

burhandoger

Bonaciboyu kesinlikle önermem sağlıklı mama değil içinde et bile yok et proteini var

sarmanbirkedi

Yorumunuza sonuna kadar katılıyorum . Ben de öğrenciyim kedimi acana nd ile beslemiyorum diye dovmedikleri kaldı. Bunlar arasinda herhangi birini seçim diyemeyeceğim çünkü hepsi aynı sayılır. Bu arada eğer felicia alacaksanız onun yerine bonacibo almanızı öneririm. Içindeki her şey aynı ve ikisi de çağatay pet food tarafından üretiliyor. Tek fark felicia daha pahalı.

Anonymus552223

Felicia fena degil. Mystic te kullanabilirsiniz. Hangisi iyi gelirse denemeden bilinmiyor

TATA4242

Ucuz olarak en uygun, Mystic
Yeni marka çıkıcak yakında,o çıkınca Klicker markasına geçersiniz.İthal ürünlerin zaten,yarısı vergi,nakliye,distribütör kâr payı,birde döviz kuru var.Arttıkça artıyor.Orijen,Acana dediğimiz markaları,Avrupada asgari ücretin, günlük tutarının yarı ücreti kadar bir fiyata 5 kg alınabiliyor.Proplan ve benzeri markalara hiç girmiyorum.Bu sebeple bahsettiğim Türk menşeili ürünleri kullanabilirsiniz.

Catloveerr

Golosi, brit care. Felicia içinde etten eser yok

Alaracatlover

Felicia en azından iyi geliyor kedilere haftada bir kaç kez et verirseniz tamam

Felicia hariç diger ikisi bence kullanilabilir matisse de olur brit care de olur ama matisse daha iyi gelebilir.