Kedinize Yoğurt Ve Yumurta Veriyor Musunuz?

Seyma6390

Ben haftada bir yoğurt ve yumurta veriyorum. Siz ne sıklıkta veriyorsunuz?

12 CEVAP

ZehraBulutt

@radagast kefir ve yoğurt ishal yapmıyor aksine sindirim sistemi için faydalı bakteriler içerdiği için sindirimi düzenliyor. Süt ishal yapıyor ama.

poughkeepsie

Kafama göre yoğurt veriyorum 2-3 günde bir kahvaltıda pişmiş yumurtadan biraz veriyorum bazen de yaş mama yaparken içine yumurta kırıyorum

sarmanbirkedi

Ben yoğurt veriyorum çok keyifli yiyor. Ama ev yoğurdu annem mayalayip yapıyor.

Sut_lac

Haftada bir kere ev yoğurdu veriyorum bende. veteriner özellikle ev yoğurdu olması gerekir demisti.

hfatada 1 kez

burhandoger

Yaş mama nasıl yapıyordunuz

radagast

ben yumurta veriyorum fakat hafta 1-2 kere. fakat ishal veya kabız olmasından korktuğum için kefir veya yoğurt vermiyorum.

BalliBadem

Veriyorum ama artık yemiyor arada zorla yediriyorum

Seyma6390

@burhandoger havuç, brokoli, kabak ve eti suda haşlıyorum püre haline getiriyorum, bir hafta gidiyor.

Bakiozdemir

bi keresinde yoğurt verdim yüzüne bile bakmadı bende zorlamadım

Karammm

Benimki bayılıyor yumurta ve yoğurda kahvaltıda yaptığımda haşlama yumurta veriyorum. Yoğurt da yaş mama vermiyecegim zaman 1 YK veriyorum haftada 1-2 kere.

LadyAndCat

Burhandoger
Soru-cevap Arama kısmına yaş mama yazın çıkan sonuçları göreceksiniz. Yaş mama yapımı da var.