Sokak Canları İçin Hangi Mama?

Aysenmstura

Hangi mamayı veriyorsunuz ismini ve fiyatını yazabilir misiniz?

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Bonacibo 4 kilo 53 lira
Micho 15 kilo 130 lira. Sokaktaki canlar icin en iyisi bunlar. Kimse aksini iddia edemez

TATA4242

Micho
Enjoy
Mito
Genel olarak bu markaları seviyorlar.
*********dan alabirsiniz.
Pawpaw gibi daha ucuz ürünlerde var ama bazen burun kıvarabiliyorlar,micho ile karıştırınca yiyorlar.Bu şekilde yemeleri sağlanıyor.
Aralarında en sevdikleri micho diyebilirim.O yüzden riske girmeye pek gerek yok.

TATA4242

@sarmanbirkedi bonacibo özellikle yavru kedi maması,değerleri itibariyle iyi,ama bütçesi uygunsa.Ucuz bir mama olduğunu söyleyemem,Onun yerine Mysticde tercih edilebilir.