Merhaba, Kedimi Günde Ne Kadar Oynatmalıyım?

suleren

Belki önemsiz bir konu gibi gelecek ancak bir türlü içim rahat etmiyor, sanki az oynatıyor, ilgilenemiyormuşum gibi geliyor:( okuldan gelir gelmez onunla ilgileniyorum, oyun oynuyoruz yarım saat kadar, 10-15 dakika da camdan bakıyoruz ortalama bi 40 dakika ilgileniyorum. bir de yatmadan bi 10 dakika oynuyoruz. Sonra beraber uyuyoruz. Sizce yeterli midir? Siz ne kadar oynatıyorsunuz?

5 CEVAP

sarmanbirkedi

Yaptıklarınız gayet yeterli. Ayrıca bu sorunun kesin bir cevabı yok. Kediden kediye değişir kimi saatlerce oynar kimi de 5 dk da sıkılır benimki gibi. Baktınız yorulmuş enerjik değil demek ki bu kadar oyun yeterlidir.

LadyAndCat

Kediniz size ne kadar ve ne zaman oynamak istediğini söyler. Bana oyuncaklarını getiriyorlar burdan kolayca anlıyorum:)

Zeke

Ayy bizimki sabaha kadar oynasam enerjisi bitmiyo çok zor bi kedi bu konuda:D gözünü açar açmaz koşan bişey düşünün..

suleren

Teşekkür ederim kedim oyun oynamayı seven bir kedi. Oynatsam saatlerce oynar:(

Benimki en fazla 10 dakika oynuyor daha sonra olduğu yere yayılıp uyuyor :)))) kimi kedi de hic durmaz yerinde onlari iyice bir yormak lazim :DDD