Disi Kedim Kizginliga Girdi Kac Gun Surer Acaba Erkek Dedim Biraz Toy Bir Turlu Beceremiyor

yassin

erkek kedim biraz toy galiba disi kivraniyor erkek üstune cikiyor geri iniyor . disilerde kizginlik nekadar suruyor ciftlesme donuclanasiyana kadarmi acaba bir bileniniz varmi

10 CEVAP

LadyAndCat

Yassin, Neden kedilerinizi kısırlaştırmıyorsunuz ????
Kısırlaştırırsanız kedileriniz kızgınlığa girip acı çekmez ve çiftleşmezler. Çiftleşirlerse ve bebekleri olursa o bebekleri napacaksınız?? Kedilere kolay yuva bulacağınızı düşünürseniz yanılıyorsunuz. Kimse kolay kolay kedi medi istemiyor !
Sorumluluk alın ve bir an önce kedilerinizi kısırlaştırın.

Aysenmstura

Kedilerinizi kısırlaştırmadığınız sürece sürekli üreyecekler. Belki siz yavruları satıp kazanç sağlayacaksınız ama dişi kedinin sağlığı ne olacak sürekli doğum mı yapacak hayvancağız? Ayrıca british demiştiniz Kedilerinizi pek britishe benzetemedim ben

momo44

Ben kedimi şükür bu hafta kısırlaştırdım şöyle benim kedimin ilk kızgınlığı 8. Ayda oldu ve 4 gün sürdü 20 gün geçti 5 gün daha kızgınlıga girdi , bi 15 gün sonra bir daha 5 veya 6 gün ve ardı ardına 10 gün içinde bile geliyor çok kötü bir durum ama her kedide aynı değil bu durum

LadyAndCat

Aysenmstura dikkatimi çekti.
Bu kişi habire kedilerini çiftleştirmeye uğraşıyor ve bunun için başlıklar açıp duruyor !
Sinirlerim tepeme çıktı.
Para kazanmak için hayatta bin tane yol var. Zavallı hayvanları bin bir işkenceyle çiftleştirmeye uğraşmak nedir yaa?!?
Bunu her kim yapıyorsa o insan KÖTÜ, Vicdansız ve ahlâksızdır !!!

yassin

belki turkiyede kedi sahiplenmek isteyën olmaz ama ben belcikada yasadigim icin böyle bir sorunumuz yok amacimiz gelir elde etmek degil cocuklarim bir kac yavruyu bir arada buyutmek istiyor

NSukun

5-7 gün arasında geçti benim dışı kedimin kizginliklari tam 3 defa evde ciftlesmeden geçirdik

Kediden kediye değişiyor ama genelde 1 hafta arası gibi bir süre

yassin

aysenmstura kedi irklarindan anlamadiginiz belli british shorthair sadece mavi renkdegildir biraz arastirma yapin bendekiler british shorthair "silver tabby" halk dilinde wiskas gecer

LadyAndCat

Yasin Bey,
Türkiye’de değilseniz yabancı ülkelerin sahipsiz hayvan politikalarının ne kadar katı olduğunu bilirsiniz. Kedilerinizi sonsuza kadar üretemezsiniz...
Sahipsiz veya sokakta bir kedi gördüklerinde barınağa götürülür şansı varsa sahiplenir şanslı değilse de uyutulur. Başıboş hayvan nüfusuna izin verilmez.

yassin

LadyAndCat
belcikada kediler kisirlastirildiktan sonra satis izni veriliyor arti pasaportsuz ve çip uygulamasi olmadan dahi satis yasagi vardir