Yavru Kediye De Evde Yaptığım Yaş Mamadan Verebilir Miyim?

Seyma6390

Yavru kedim 7 aylık evde sebze ve eti haşlayıp yaş mama yapıyorum kuru mama zaten kendi yaptığım yaş mamadan da verebilir miyim?

3 CEVAP

LadyAndCat

Neden veremeyesiniz?
Tabii verin. Burda da soru-cevap kısmında arama yapın yaş mama hakkında...

Suraemir

Brokoli, bezelye,havuç,ıspanak,maydonoz,patates,bal kabağı,yumurta,bıldırcın yumurtası, tuzsuz peynir,ev yoğurdu,tavuk,et,ciğer,balık,tahıl olarak erişte makarna vs pirinç gibi şeyler verebilirsiniz içine çok az zerdeçal yozu koyuyorum ben birde gayet güzel yiyor hiç daha hazır yaş mama almadım

Kediperi

Ben de yapiyordum ama icine tavuk koyuyordum, pek fazla vermemek sartiyla sonra tuy dokumunu azdiriyor