Buzdolabi Savaslari

Kediperi

Sizin de kediniz buzdolabina giriyor mu ? Gecen gun annem dolaptan birsey alirken farkettirmeden girmis en dibe saklanmis yatiyordu cikarmak istedigimizde heryerimizi isirdi, bu normal mi yoksa bir rahatsizligi mi var da farkedemedik

7 CEVAP

ZehraBulutt

Evet marketten aldıklarımı yerleştirirken giriyorlar, rahatsızlık falan değil tek sebebi var merak :) Dolapları kapatırken, makineleri de çalıştırmadan önce kontrol edin mutlaka.

Buzdolobı gibi kapalı yerleri seviyor kediler ondandır

LadyAndCat

Bizde de var bu durum ama hiç içeri girmesine izin vermedik :)
İçerde kapalı kalıp oksijensizlik veya donmaktan ölebilir :@ Düşünmek bile kabus gibi...

pinarcaya

Benimki yakinda buzdolabi kapagini kendisi acacak. Ama kapali yer sevdiginden degil oburlugundan:D

BetaZed

Sadece buz dolabı değil bunu kıyafet dolaplarına da yaparlar. Önemli olan fark etmek. Minik dolapta oksijen sorunu yaşamaz ama donabilir. Kedi ve köpeklerde kemik içi ilik yüzdesi insanlara oranla aşırı düşük olduğundan donma riski çok düşüktür, sadece birazcık üşüyüverir :) ama tedbiri elden bırakmamak gerek...

Mimmo

Kediperi;benim minno hiç sıcağı sevmiyor. Buzdolabınım kapısı açılır açılmaz içne dalıyor.kime sorduysam olabilir dediler kedi dediğin Petek yanına falan yatar demi yok bizimki nerede fayans nerede cam kenarı serin yer oraya kuruluyor. Bu arada sonradan olan birşey değil hep böyle. Ve bu yüzden Malesef soğuk algınlığı yaşadık. Çok şımarık çok :)

Kediperi

Ohh! Neyseki birtek benimki degilmis ve rahatsizliktan oturu degilmis $) cok tesekkur ederimmmm

Kediperi

Ohh! Neyseki birtek benimki degilmis ve rahatsizliktan oturu degilmis $) cok tesekkur ederimmmm