Evde Üç Tane Kedi Zor Olur Mu Maddi Açıdan?

Seyma6390

Benim evde bir tane kedim var dışarıda baktığım kediler de var dışarıdaki kedilerden biri hamile yavruları olacak hepsini sahiplendireceğimiz kimse yok ben de çok istiyorum evde bakmayı yavruların en azından iki tanesini ben alsam çok zor olur mu acaba maddi açıdan? Öğrenciyim ama ailemle birlikte yaşıyorum.

2 CEVAP

BalliBadem

Kum daha kısa gidicek
Mama 3 kat daha çok yencek
Veteriner masfarıda 3 e katlanıcak
3 kat daha fazla tüy olucak ev
Belki mama ve kum kalitesi düşürülerek dengelenebilir ama mama kaliteside önemli yani

sarmanbirkedi

Kisirlastirma bir kere sart. Fatih hayvan hastanesi veya belediye veterinerinde yaparsanız max 700 tutar. Dış parazit ve iç parazit için ense damlası ve hap kullansaniz 3 ayda bir 250 küsur tutar. Yas ve kuru mama markası size kalmış. Durumunuz kötü değilse besleyebilirsiniz.