Farklı Mamalar Mı Kullanmalıyım?

iremtrkmn

Ben kedime pro plan kuru maması ve farklı markalarda yaş mama veriyorum ama okuduğum soru ve yorumlarda farklı mamaların karıştırılarak verildiği yazıyor. Bu kediler için önemli ve gerekli bir şey mi?

2 CEVAP

Catloveerr

Karıştırmak iyi değil mesela kuzulu ve tavuklu mamayı karıştırırsanız sindirmesi zor olur. O yüzden bi kaç ay balıklı diğer aylar kuzulu sonrasında tavuklu gibi geçişler yaparak verebilirsiniz

BalliBadem

Karıştırmak gerekli değil ama arada başka bi mama kullanmak gerekiyor yoksa sıkıntı olabiliyor misal 10 kg kendi mamanızı kullandınız bi kaç kg başka bi mama kullanmak gerek sonra geri kendi mamanıza dönersiniz