Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Klozet kiti kullanımı

Cinar
Cinar

2708


Yaklaşık 1 yaşındaki tekir kedim için yeni taşınacağımız evde klozet kiti alıp klozete alıştırmayı düşünüyorum. Daha önce hiç klozete kedi alıştırma işi yapmadım ve şu anda da betonit topaklaşan kum kullanıyoruz. Klozet için bu kum kullanılamaz çünkü tıkanmaya yol açar.
Klozet kitinde hangi kum kullanılıyor ve kedi başlangıçta bu kumu kullanırmı bilemedim. Ayrıca bu kitlerdeki merkezden kenara doğru olan het bir genişletmeyi kaç günde bir yapmak gerekir bilmiyorum.
Klozet alıştırma kiti kullananlar yardımcı olabilirse sevinirim.


1 Cevap

Dila2003
Dila2003

2816


ben kullanmadım ama kuzenim kullanıyor. ilk önce kum kabını kumunu yenilerken tuvalete koyun kediniz tuvalete çiş yapmaya alışınca 1. adım var klozetin içini tamamı kapalı şekilde konuluyor ona'da alışınca 2. adıma geçiyoruz bu adımda ortası açık oluyor ve oraya yapıyor buna'da alışınca 3. ve son adımda sıra bu adım en önemlisi kedi ilk önce korka bilir ama alışacak bu adımda çok azcık bir kum yeri kalıyor kediniz buna'da alışınca klozet eski haline döner kedinizde artık rahatça tuvalet ihtiyacını klozete giderir yardım ettiysem ne mutlu bana


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
421 Görüntüleme
1 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor