Kedimi Doğru Şekilde Nasıl Beslerim?

Elifcanay

Merhaba kedim iran asıllı persian 2 aylıktır. Ben royal canin aldım ama veteriner bu mamanın ileride hastalıklara yol açacağını ve ND kullanmam gerektiği söyledi. kedi bakmaya yeni başladığım için çok bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim. Kedi ödülü, kedi konservesinde hangilerini kullanmam daha doğru olur..?

7 CEVAP

ZehraBulutt

Hayret ilk defa nd öneren bir veteriner.

karamelek19

N&D güzel bir marka içeriği güzel, yaş mama olarak schesir, gimcat, naturea ve yine n&d nin yaş mamaları içerik olarak güzel

bademthecatt

Var öyle nd öneren benim ilk gittiğim yerde öneriyordu nd ve advance :D N&D mama iyidir onu alın bencede yaş mama olarak ben en çok schesiri beğeniyorum ama yine nd yaş mamalarıda olabilir

Catloveerr

@bademthecat nası ya oranın n&d önerdiğine inanmam gerçi advance satıyodu bize önermişti belki n&d de satıyodur.
Cidden şaşırdım vetin rcyi kötüleyip n&d önermesine.

bademthecatt

N&D,advance,profine satıyorlardı daha çok advance öneriyorlar vetlifede satıyorlardı hastalıklarda kullanmak için şuanki proplan satıyor

karamelek19

Yavru kedi maması olanları kullanmalısınız tabiki, yaş mamalarda da aynı şekilde

karamelek19

Daha yavru olduğu için mama kabının hep dolu olması gerekir