British Shorthair Kedisi Olanlar Göz Damlası Kullanıyor Musunuz?

Catloveerr

Kedimin gözleri çok akıyor normal aktığı zamanlarda siliyorum çayla geçiyor sorun olmuyor ama akıntıdan kapandığı oluyor açamıyor saatlerce.:( hatta bugün çok kötü oldu canı çok yanıyodu sanırım hiç açamadı.. Ilık çayla sildik geçmezse veterinere götüreceğiz sadece bilgi alışverişi olması açısından siz bir şey kullanıyor musunuz veterineriniz damla önerdi mi vs. Sormak istedim.

5 CEVAP

bademthecatt

Güncel

Anonymus552223

Gentavet damla cok iyi geliyor kapali goze. British shorthairde denemedim ama yavru kedilerde ise yariyo

Elifcanay

Bolik asit alabilirsiniz sabah akşam damlattığınızda fayda ediyor

Catloveerr

Baya kötü oldu yapıştı birbirine çok akıntı var

Catloveerr

Güncel