Kedim Mama İstemiyor

poughkeepsie

Kedim normalde 1 günde mama kabının 3/4ünü bitiriyor. Ama salı gecesi doldurduğum mamanın yarısı duruyor. Sürekli yerleri kokluyor, yerde bişey bulunca yemeye kalkıyor. Hatta çöpleri falan karıştırmaya çalışıyor bi süredir. Neden olabilir ben çözemedim?

5 CEVAP

mamasından sıkılmış olabilir mama değişikliği yapabilirsiniz ve ara ara yaş mama verebilirsiniz

Anonymus552223

Mamanin kokusu gidince yemezler, onu pakete geri bosaltip baska mama koyun.

Anonymus552223

Her seferinde az az koyun, mama 2 3 saatten fazla açik bir sekilde tabakta durmasin

Sut_lac

Bizde de aynısı oldu mamayı değiştirdik sorunu çözdük.

sarmanbirkedi

Ya mamadan sikilmistir ya da bayatlamistir.