Kedim Hamile Neler Yavrular İçin Ne Almam Lazım ?

shorlock

Kedimin Doğum yapmasına 1 ay kaldı ve bebek kedilere ne alacağımı tam olarak bilmiyorum . Kedi tuvaleti açık mı kapalımı olmalı bebek kediler için ? Bilgisi olan yardım ederse sevinirim.

2 CEVAP

Bir süre tuvalet kullanmayacaklar zaten. Daha sonra alıştırırken genelde kutu gibi daha alçak girişli kaplar tercih ediyor insanlar. Ayakkabı kutusunun kapak kısmı gibi. Biraz daha büyüdüklerinde alışkanlığı iyice kazanmaları için açık önerebilirim ben ama hiç acelesi yok aslında

LadyAndCat

Tek ihtiyaçları olan şey Anneleri :)
İki ay Anne emiyorlar bu sürede Anne popolarını yalıyor ve temizliyor. 1,5 aylıktan itibaren tuvalet kabını ve kumu öğretebilirsiniz. Açık tuvalet olmalı ve tuvaletin kenarındaki kapağını da çıkaracaksınız.