Kediniz'le Hiç Otobüs Yolculuğu Yaptınız Mı?

Seyma6390

Tuvalet işini nasıl yapıyorsunuz?

5 CEVAP

LadyAndCat

Lütfen filtre kısmına bu konuyu yazın birçok yazıyla karşılaşacaksınız.
Yeme, içme ve kaka, çiş olaylarını yolculuğa çıkmadan önce hallediyorsunuz.

LadyAndCat

Kedim ile yazın yolculuk ben de yaptım telaş etmenize gerek yok.
Sıcakladıklarında ağızlarını açıp filleri dışarda köpek gibi nefes alabilirler. Telaş yapmak size hiçbir şey kazandırmaz...
Yanınızda sadece çok az miktarda su olabilir çok sıcakta gidecekseniz bunun dışında tüm ihtiyaçlarını yolculuğa çakmadan önce halledin yoksa yarı yolda çiş veya kaka için ağlayan bir kediniz olabilir.

NSukun

Bagaja koydurmayin yeni yasa çıktı içerde sizle yolculuk yapabilir 4saat önceden yeme içmeyi kesin ki çiş kaka sorunu olmasın genelde yemeği kesmeden de çiş kaka yapmıyorlar tutuyorlar ben yılda iki üç defa yolculuk yapıyorum yaklaşık 8 saatlik sorun yaşamadım şimdiye kadar tuvalet konusunda sadece arabayı sevmiyorlar fazla bagiriyorlar

Katya06

Ben kısa yolculuklar yapıyorum en fazla 3 saat sürüyor. Taşıma çantasının üzerini bir bezle örtüyorum saklanmış gibi hissettiği için beni görene kadar miyavlamıyor. Ama son yolculuğumuz berbattı. Hava soğuk olduğu için şoför klimayı açtı ve kedim sıcaktan inanılmaz susadı. Elimle ağzına su değdirdim ama son dakikalarda artık köpek gibi ağzı açık dili dışarda hareketsiz oturdu. Çok korktum. Tavsiyem yanınıza bir şırınga ve yaş mama alın.

Anonymus552223

Altina cocuk bezi gibi duz bezler oluyor ameliyatlarda falan altina seriyorlar ondan serin çiş icin. Kaka yapmaz stresten. Ve sakin kutusunu molalarda falan acmayin. Bir yere kacip saklanabilir ve sizin sesinize dahi gelmez korkuda