Kediye Tekme Atmak

poughkeepsie

Merak etmeyin düşündüğünüz korktuğunuz anlamda değil :) Kedim sürekli ayağımın altında, tam olarak öyle ama. Bulaşık yıkarken, yemek yerken, ders çalışırken, makyaj yaparken sürkeli ayağımın yanında yapışık duruyor. Bazen geldiğini bile farketmeden adım atmaya çalışıyorum, tekme atmış gibi oluyor veya patisine basıyorum :( Var mı bunu yaşayan

10 CEVAP

Anonymus552223

Evet maalesef. Kucuk olan bazen körlemesine kosa kosa gelip bana carpiyor ikimiz de sakatlanacaz haberi yok

BalliBadem

Evet olabiliyor onlarda dikkat etmeyi öğreniyor bizimde reflexlerimiz gelişti
Geçen patisine bastım ama ayağımı çok yavaş koydum yere demekki alışkanlık olmuş sonra zıpladım ve canı çok az acıdı
Eskiden çat diye bastığım olmuştu insan alışıyor

Mirtip

Bizimki de ayağımın dibinde dolaşıp, yanlışlıkla tekmemsi bişey atmama sebep olup, üstüne bide kızıp beni ısırıyor:)

bihtercik

yani bu soruya nasıl bir cevap verilir ki :/
evet yaşıyoruz daha dikkatli olmalıyız...

Catloveerr

Sokaktaki kedilerde oluyo benim. Ayağımın dibinden ayrılmıyolar bi yerden koşup geliyorlar fark etmiyorum hem kızıyorum hem üzülüyorum bi gün beni de sakatlıcaklar

Kevserhaksever

Bizim artık bir oyuna döndü. Özellikle ben gece yatağa yatarken koşup ayağıma atlıyor bende firlatiyorum sonra zıplaya zıplaya tekrar yapıyor eğleniyoruz bu şekilde. Ta ki ben hayır diyene kadar.

ZehraBulutt

Evet maalesef oluyor böyle şeyler, ama arkadaşların dediği gibi bir süre sonra refleks haline geliyor ayağına yumuşak bir şey değince duruyorsun hemen, bir tane peluş kedimiz var yerde ayağım ona denk geliyor bazen onda bile hemen ayağımı çekiyorum kedi sanıp. Ama bazen de ben yürürken deli gibi koşturup ayağıma çarpıyorlar onu engellemek mümkün olmuyor kendim de düşecek gibi oluyorum.

Natkarat

Herkes belirtmiş evet hepimiz için geçerli bir durum. Bu sebeple evde adım atarken ayağımı çok kaldırmıyorum. Hafif sürükler gibi yürürseniz çok büyük sıkıntı yaşamazsınız. Çarpmaktan daha kötüsü de üzerine basmanız. Daha önce veterinerde böyle bir hayvanın ameliyatına denk gelmiştim. :(

dilaraxx

NE ZAMAN YAŞAMIYORUM Kİ? BASMAMAYA ÇALIŞIYORUM AMA BİR KERE DALGINLIĞIMA GELDİĞİNDE BASIP İNANILMAZ DERECEDE ÜZÜLMÜŞTÜM AMA ÇOK ŞÜKÜR SERT BASMADIĞIM İÇİN BİRŞEY OLMAMIŞTI ELİMDEN GELDİĞİ KADAR DİKKAT EDİYORUM HER DEFASINDA

of of hepimizin sorunu