Kedinin Dudağındadı Şişlik

SenanurKsl

Çocuk araba olmadığı için şuan veterinere götürülemiyor akşam araç geldikten sonra götürülcek ama bilgisi olan yazabilir mi ne olabilir

14 CEVAP

Anonymus552223

Tatli surat yaa.. ari falan sokmus olabilir mi acaba

Kedidelisi12

Apse oluşmuş dişlerinde. Muhtemelen açta kalıyordur :( ne kadar erken vete giderseniz o kadar iyi

bademthecatt

Biryere çarpmış olabilir mi

Natkarat

Çok tatlıymış. Ne güzel poz vermiş öyle. :D

Mama kabı plastik mi acaba?

Natkarat

Bu kadar büyük rastlamadım ama benzer durumlarla karşılaşılıyor. Plastik kabı düzenli yıkamıyorsa atıyorum en son 2 hafta önce yıkayıp sürekli mama eklediyse de karşılaşmanız olası. Ben bir ara 3-4 günde bir yıkamama rağmen tüy dökülmesi ve hafif kızarık olunca o yedeği bile kullanmadım. Sonra belirtilerin hepsi kayboldu. Plastiği tüm hayvanların hayatından çıkartmak en doğrusu.

SenanurKsl

Evet doğru diyorsunuz evinde iki kedisi var bu arada arkadaşımın kedisi, hep bu kedişin başına geliyo bu tarz şeyler diğerinde bi sorun yok bağışıklığı düşük bi pisi maalesef:(

Natkarat

Olur öyle. Takviyelerden ziyade mama değişimi mi yapsa diyeceğim ama tüyleri güzel duruyor. Yine de daha kalitelisine geçme imkanı varsa geçsin derim.

SenanurKsl

Şuan N&D kuzulu mama kullanıyor daha iyisine bütçe yetmiyor maalesef

sarmanbirkedi

Plastik mama kabini değiştirin

SenanurKsl

Daha önce de çenesinde kızarıklık şişlik gibi şeyler olmuştu veteriner uyuz vs değil tahriş olmuş olabilir demişti batikon falan sürülmüştü geçmişti sonra kısırlaştırması oldu hemogram yapıldı kısırkaştırmadan önce bişey çıkmadı 1 2 hafta önce olmuştu şimdi de dudağı böyle şişmiş durduk yere?

SenanurKsl

Aynısını yaşayan var mı

SenanurKsl

Ben de onu düşündüm ama daha önce de çenesinde sorun olduğu için bilemiyorum:/

SenanurKsl

Yemesi içmesi herşeyi normalmiş

SenanurKsl

Evet yaaa teşekkür ederiz:))) Plastikmiş mama kabı