Kedi Kumu Öneriniz Var Mı?

Sut_lac

Selamlar, iran kedim var malum tüyler cok uzun.İnce taneli tüylere doluyor, kalın olanlar iyi topaklanmıyor. Mecbur ikisini karıştırıyordum. Bir de kapalı tuvalet alacağım şimdi o yüzden tozutmayan bir kum kullanmak istiyorum bizimki iyi topaklanmıyor ve tozutuyor. Var mı öneriniz :)

6 CEVAP

Gardenmix ince taneli kullanıyorum memnun kaldim ilk kullanisimdi topaklanmasini basarili buldum. Reflex aktif karbonlu da guzelonuda deneyebilirsiniz bir marka daha vardi onu unuttum işte :D. Pisi pisi de var ondan da memnunum.

Natkarat

Vancat aloe veralı kullanıyorum. Fiyat/performans olarak oldukça memnunum.İnce tanelilerin hepsi dağılıyor maalesef. Bu sebeple paspas ve tuvaletin yönünü duvara dönük biçimde tutarsanız bu oldukça azalıyor. Biraz daha pahalı olarak refleksler genel manada güzel. Bütçe el veriyorsa ever clean en iyisi. Pelet hiç kullanmadım.

shrmnayaz

Vancat bebek pudralı kalın taneli var şuan. Fiyatına göre gayet iyi. Koku konusunda bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Topaklanma konusunda yine iyidir. Naçizane tavsiyem hangi marka olursa olsun sabunlu almayın. İnsanın genzini tıkıyor.

PsLuna

Hemen hemen bütün kum markalarını denedim en memnun kaldığım reflex aktif karbonlu toz, koku problemi yok tavsiye ederim

Kevserhaksever

Reflex aktif karbon (kırmızı kutu) çok iyiydi hatta en uzun süre boyunca kirlenmeden kullandigim tek kumdu, şuan babam yanlisikla reflex aktif karbonlu super hizli topaklanan (yesil) kutu olan kumu almış ve kesinlikle çok çok daha iyiymiş bu kum. Öneririm

Kevserhaksever

Mır mır aktif karbonlu da güzeldi ama güzel di işte bozdu kendini çok tozutuyor ama koku konusunda o da iyi bir kum