Royal Canin Bağımlılık Yapıyor Mu

Shaco

Royal canın markası bağımlılık yapıyor diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum 1 paket alıp denemek istiyorum bana saçma geldi ama sizce öyle mi ???

6 CEVAP

Evet royal canin bagimlilik yapiyor. Sadece bununla sinirli degil hem fiyati pahali hemde icerigi cok kotu. Bence sakın almayin. Onun yerine ND öneririm giyatları yakın ve ND çok çok iyi bir mama içeriği de süper :)

Shaco

Tavsiyleriniz için teşekkürler

bademthecatt

Evet bağımlılık yapıyor ben kedime bilinçsizken kullandım bıraktıramadım zor bıraktı hem karaciğer değerleri çok yüksek çıktı hemde baya yağlanma yaptı daha uzun süre kullanımda daha çok zararı olacağı kesin

pinarcaya

Ben de kedime yavruyken royal canin kullandim uzun sure. Ama nd ye cok kolay gecis yaptim. Bagimlilik falan yapmadi.

Shaco

ben zaten hep nd alıyorum :) merak etmiştim

pinarcaya

Ama yaglanma konusunda arkadaslara katiliyorum. Su anki fikrimle kedimi hep nd ile beslerdim.