İp Oyuncak Nasil Temizlenir

golgekaya

merhaba oglumun boyle bir oyuncagi var ve neredeyse sadece bu oyuncakla oynuyor yatip oyuncagi isiriyor yaliyor haliyle oyuncak da zamanla kirlendi ve onu temizlemek istiyorum makineyi atmayi dusundum ama acaba icindeki deterjan tam temizlenmez mi sadece suyla yikasam daha da mi cok kokar bilemedim sizin fikriniz var mi???

7 CEVAP

poughkeepsie

Makinaya çok az deterjan ile koyabilirsiniz bence veya dalin gibi bi şampuan ile su hazırlayıp içine koyup yıkayabilirsiniz elde

ZehraBulutt

Elde yıkayabilirsiniz, deterjan olarak da köpek şampuanı kullanabilirsiniz. Ilık köpüklü suda bekletin birkaç saat önce sonra yıkayın.

dilaraxx

BENCE MAKİNEDE YIKANABİLİR GİBİ GELDİ AMA KOKUSU RAHATSIZ EDER Mİ KÖPEĞİNİZİ BİLEMİYORUM ÇOK AZ DETERJANLA YIKAYABİLİRSİNİZ BENCE

Anonymus552223

Karbonatli suyla temizleyin

Alaracatlover

Dalin ile yıkıyabilirsiniz. Bu arada çoçuğunuza bittim.

Zeynepulku

Makineye deterjan atmadan sirke dökerek yikayabilirsiniz ben kesimin yatağını öyle yikiyorum

Bebe deterjanından az bisey koyarak makinada yıkayın. Ama mutlaka 2 kez durulama yapın ki koku veya deterjan kalmasın. Kurumadan önce de uçlarındaki püskülleri tarayın derim.. Yoksa topak topak kalıyor.