Kedimin Irkı Nedir?

Merhabalar. Sokağa bırakılmış bir yavruyu iki ay önce sahiplendim. Bulduğumda çok zayıftı. Şimdi biraz toparladı ancak hala sıska. Tekir olduğunu düşünmüyorum. Bazı veterinerler Norveç orman kedisi ile tekir karışımı diyor. European short hair’in uzun tüylüsü yani European long hair diyen de oldu. Tortoise shell diye geçiyor rengi ancak ırkı ile ilgili bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim :)

10 CEVAP

Anonymus915830

Tekirle bir cinsin karışımı olduğu kesin yüz hatları farklı çünkü, ama harika bir kediniz var ❤️

LadyAndCat

Cinsini bilmiyorum çünkü sanırım melez, karışık bir ırkı var.
Evet o bir Tortoise Shell Cat :)
Irk kısmına bu şekilde yazabilirsiniz.

ZehraBulutt

Anam tipe bak, pala remzi :)

bihtercik

maşallaaaah çok güzel.
tüyü kadar ömrü olsun :)

poughkeepsie

Cinsini bilmiyorum açıkçası ama o kadar güzel ki! Sağlıklı beraber uzun ömürler dilerim

Mirtip

Bıyıklar şahane:)

Alaracatlover

Norveç orman kedisi ve Tekir kırması sanırım

Hepinize çok teşekkür ederim ????

Hepinize teşekkür ederim :)

LIGHTNING

Norveç orman kedisi değil, norveç orman kedisi ile bir kedinin çaprazlanması bununda sokağa terkedilmesi ihtimali 0, uzun tüylü tortie anadolu kedisi