Köpek Kusma Salya

beyzavc1

Dün biz farketmeden elmalı turta yemiş sonra ilk defa salya akıttı sonra mamasını yedirdik mamasını salyalı bir şekilde çıkarttı. Bugün çok normaldi az önce yine salya akıttı sonra yine kustu. Elmalı turtadan olmuş olabilir mi başka bir problem mi var?

1 CEVAP

golgekaya

buyuk ihtimalle elmali turtadan olmustur kustuktan sonra bir sure bir sey yiyip icmesine izin vermeyin midesi rahatlasin sonrasinda da bir sure kuru mamadan baska yiyecek vermeyin elmali turtanin icinde cok seker var bir dahakine dikkatli olun oyle seyler yemesin