Kedımın Kardesi

Chuckyguler

Ben kedimi alırken kuzenımde kardesıni sahiplendı buara babamın rahatsızlıgından dolayı hastanede kalıyoruz oyuzden kuzenımın evınde misafir orda cok mutlu ama kuzenım ıkı kedıye bakamaz zaten bende vermek istemiyorum eve donunce cok üzülcek bılıyorum ne yapabılırım yardım lütfen

6 CEVAP

ZehraBulutt

Bir şey olmaz üzülse de alışır birkaç günde. İlk günler ekstra ilgi gösterirsiniz.

LadyAndCat

Sanki aşırı ince düşünüyorsunuz:))

poughkeepsie

Eve getirdikten sonra bikaç günde alışır, alıştıktan sonra ara sıra oynamaları için götürebilirsiniz

beratalp

Bir süre sonra alışırlar

Linsenpai

Evde yalnız kalıyorsa interaktif oyuncaklar alabilirsiniz, böylece kendi kendini oyalar

Chuckyguler

tesekkur ederm alıstı ama evde yanlız kalıo hastanede oluyoruz üzülüyo sanırım elimden geldigince ilgilenmeye calısıyorum