Yavru Kedilerim Bahçeye Çıktıklarında Eve Geç Geliyorlar Sizce Onları Eve Almalımıyım

NzlB

Yavru kedilerim bahçede oynamaya bayılıyorlar bahçemiz geniş oyun alanlarıda var fakat böceklerden zarar gelir diye endişeliyim sizce kendilerini öğrenmeli yoksa ben herhangi bir şey yapmalımıyım

5 CEVAP

ebrarnur22

kediler evde sıkılır çok tatlı ve yaramazedırlqar siz onları dışarda 1 saat oynatıp eve alın evde onlarla yine oynayın onlar dısarda 1 saat oynayıp gelicekler ve sizden bizimle oyna der gibi bakacaklar sizde onlarla oynamalısınız

Badems

Sıcaklar geldiği için iç dış parazitlerini ihmal etmeyin. Bahçeden kaçma ihtimalleri var mı ? Dışarıda gün boyu tutmamalısınız bence, sizin gözetiminizde bir süre kalmalılar.

Badems

Çok alıştırmayın bahçeye, bir süre sonra evinizi sadece yemek yemek ve uyumak için kullanırlar. Bence günde 1-2 saatten fazla çıkmamalılar.

NzlB

Bahçeden kaçma ihtimalleri yok

NzlB

Teşekkürler...