Kedim Parkeyi Eşeliyor

ygiz_mrtt

Özellikle mama kabının çevresinde, tırnaklarını çıkarmadan halısız zeminde yeri kazmaya çalışıyor. Çok komik gözüküyor ama ruhsal sıkıntısı mı var bilemiyorum yoksa kediler uzaylı oldukları için mi yapıyor? Ve ya bunun gibi kedinizde gözlemlediğiniz tuhaf davranışlar neler?

3 CEVAP

Saklamak icin yapiyor. Uzerini kapattigini saniyor zalım hayvancağız. Cogu kedi bunu yapar hatta hepsi.

Zeke

Net uzaylılar :D
Mamasını aşırı sevdiği için sonra yicem ben bunu diyip kapattığına inanıyorlar. Saklama içgüdüsü yani.
Ay bi de nasıl hırsla deniyo bizim salak:D

Evet yapıyor mama kabına mama doldurun ca örtmeye çalışıyor bazende sevmediği şeylere yapıyor