Kedi Tüy Dökülmesi İçin Vitamin

surpriz

mevsim geçişinden olsa gerek kedim aşırı tüy dökmeye başladı. her gün düzenli tarıyorum bir de takviye kullanmak istiyorum. önerilerinize açığım

2 CEVAP

LadyAndCat

Mevsim geçişinden. Ben takviye kullanmıyorum sadece anti-hairball ödül maması kullanıyorum. Malt olanları da mevcut. Çeşitli vitaminler de var ama dediğim gibi kullanmıyorum.
Mama olarak Purina One veya Pro Plan öneririm. Tüy dökümünü önemli ölçüde azaltıyor.

pinarcaya

Vetoskin ve ya f4legs