Hamile Kedinin Doğurmaya Yakın Olduğunu Nasıl Anlarız?

Seyma6390

Benim bahçede baktığım bir kedi hamile evdeki kedimin de annesi. Benim bildiğim bir buçuk aydır hamile şu an çok zor yürüyor acaba doğumu yaklaştı mı ki?

3 CEVAP

olabilir karnı iyice şişse hareketleri yavaşladıysa yürümek istemiyosa yaklaşmıştır

ygiz_mrtt

Memelerinden süt sızıyorsa evet, genelde sakin biryere kıvranıp bağırıyorlar o zaman anlarsınız

bir hafta önce kedim doğum yaptı. İlk doğumu olduğu için ben de biraz endişeli idim. Önce akıntısının geldiğini gördüm. Doğumun başlaması böyle oluyormuş. Sonrasında yerini hazırladım.
birkaç saat içinde de doğum gerçekleşti. Size zamanı gelince belli ediyor merak etmeyin.
İlk doğumsa yardım etmeniz gerekebilir, mesela ben göbek bağını kesmek zorunda kaldım. Üstündeki keseyi çıkardım falan. çok güzel bir andı.