Golden Rottweiler Ve Doberman Anlaşır Mı ?

Selin8441

Golden rottwiler besliyorum ve yavru doberman almak istiyorum Tek korkum ise dovermanın saldırmasından korkuyorum genelikle köpeklerle anlaşamaz diye duydum sizce dobermanı almalı mıyım ?

8 CEVAP

tubanur

Yetişkin bir doberman sahiplenirseniz sorun yaşamanız kaçınılmaz olur. Yavru sahiplenin ve golden köpeğinizle anlaşabileceği şekilde yetiştirin.

Alparslan88

Nasıl yetiştirirseniz öyle yetişirler merak etmeyin sıkıntı olmaz yani:)

dodocan44

Dobermanı yavruyken alırsan bi sıkıntı çekmezsin ama büyük alırsan sorun olabilir zaten goldenin saldırıcağını düşünmüyorum yavruysa al derim büyüyene dek alışır sorun olmaz

Alparslan88

Yavru demiş arkadaş zaten :). Büyük olursa ister istemez kıskançlık devreye girer sıkıntı olur gerçektende ...

minipet

:)

Yetiştirme şekli önemli ikisine eşit davranmalı eşit yemek ve su vermelisin küçük olurlarsa daha iyi olur

hacerrsari

Benim rotweillerim var kesimle birlikte Oynarlar

kadifeozkan

Doberman yavrusunu nerden buldunuz?