Kızgınlık

Ekineroglu

Merhaba, ben kesinlikle kısırlaştırma taraftarıyım ama dişi kedim daha küçük olduğu için veterinerler kısırlaştırma yapmıyor. Normalde ben eve geldiğimde kucağıma çıkardı. Çok oyun oynardı. Ama şu an 1 2 saat yüksek sesle bağırıyor ve uyuyor. Ya da koltuğa yatıp karşıya hareketsizce bakıyor. Bu kadar hareketsiz olmak oyun oynamamak onun için normal değil. Çok fazla uyuyor ve beni umursamıyor. Bu normal bir şey mi yoksa değil mi

9 CEVAP

dilaraxx

yani dişi kedi kızgınlığa girdiği zaman hem yüksek sesle bağırır hem sürekli poposunu yukarı kaldırır bunları yapıyor mu? kendini kolay kolay sevdirmez bu dönemde

Ekineroglu

Evet kızgınlığa girdiğine eminim poposunu kaldırıyor sürekli bir yerlere sürünüyor. Ama şu an en son saat sabah 7 yedide yedi. Yaş mama verdim yemedi. Sürekli yatıyor

dilaraxx

kedinizin kızgınlığı geçer geçmez kısırlaştırma gerekli çünkü devamlı huzursuz olacak ve sizi de onu da çok rahatsız edecek bence araştırmaya devam edin ne kadar erken o kadar iyi

Ekineroglu

Bitince kısırlaştıracağım ama bu anlattıklarım kızgınlıkla alakalı değil mi? Yemek yememesi hareket etmemesi. Siz hiç yaşadınız böyle bir şey?

Ekineroglu

Erkek kedim kısır. O sorun değil, yani yemek yememesi falan normal mi veterinere gideyim mi

Ekineroglu

Tamam teşekkür ederim

dilaraxx

benimkinde de öyle durgunluk oluyor da sizinkinin çok yüksek sesle miyavlaması dışında başka normal dışı hareketi var mı?

dilaraxx

ÖNCEKİ KEDİM DİŞİYDİ . SİZİN ANLATTIKLARINIZ KESİNLİKLE KIZGINLIKLA ALAKALI . BEN BİZZAT HEPSİNİ YAŞADIM. ÖNCE İLK KEDİM DİYE ANLAMAMIŞTIM. VETERİNERİM KIZGINLIĞA GİRMİŞ DİYE DURUMU ANLATMIŞTI. ERKEK KEDİNİZ DE VAR HERALDE? O DA KISIRLAŞTIRILMAMIŞSA AYNI ORTAMDA OLMALARI TEHLİKELİ

dilaraxx

GİDİN BİR AN ÖNCE . KEDİNİZ BÜYÜK İHTİMALLE ÇOK HUZURSUZDUR VE AGRESİFTİR ŞUAN. BU ONA HİÇ İYİ GELMEZ YEMEK YEMEMESİ ŞUAN KIZGINLIĞINDAN DOLAYI AMA HALİYLE KEDİNİZE İYİ GELMEZ BU .